به من بگو چرا؟

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

وقت

اصلا حس خوبی ندارم از اینکه مدتیه به قدری وقتمو پر کردم که نه تنها وقت تلفن زدن به عزیزترین دوستانم را ندارم بلکه حتی یادم رفته مکتوبی دارم.

+ البته پرکار بودن بخشی از وجودم شده!
۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
علی سواری

معراجی ها

معراجی ها؛ دستپخت نمکین دهنمکی اگر چه جذاب و عامه پسند از آب درآمده،اگر چه از واقعیت دور نیست و مشابه این داستان اتفاق افتاده، اگر چه شخصیت های این داستان مشابه حقیقی زیادی دارند، ولی این همه واقعیت دانشگاه های ما نیست. دانشگاه به دانشگاه، رشته به رشته و شهر به شهر شرایط و فضا دانشگاه ها متفاوت است. مثلا در دانشگاه ما برنامه های اجرا شده توسط بسیج دانشجویی معمولا پرطرفدارترین برنامه ها است. بسیج دانشگاه بسیار فعال و پر برنامه است ولی یار مسئولین دانشگاه هستند و نه بار. البته روابط دختر و پسر در دانشگاه ما بسیار بسیار زیاد است ولی جو سیاسی آنچنانی ندارد چه برسد به جناح بازی! و...

+ به نظرم مخاطب معراجی ها بیشتر دانشگاهیان هستند نه عامه مردم.
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
علی سواری

ضررهای وایبر، واتس‌اپ، اینستگرام و...

این وایبر، واتس‌اپ، اینستگرام و... یکی به مخابرات ضرر رسونده و یکی به مکتوب!

+ وقتی بازدید مکتوب کم باشه بلاگفا هم ضرر میبینه.
۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
علی سواری

مراحل تشکیل تمدن اسلامی

مراحل تشکیل یک تمدن اسلامی را اینگونه ذکر کردند:
الف: انقلاب اسلامی
ب: نظام اسلامی
ج: دولت اسلامی
د: جامعه و کشور اسلامی
هـ: امت اسلامی
که گفته شد ما در مرحله سومیم و نظام اسلامی شکل گرفته. اما سوال من اینه که واقعا نظام اسلامی شکل گرفته و ما این مرحله را با موفقیت طی کردیم؟ آیا نظام اقتصادی و قضایی ما کاملا اسلامی شده و تموم؟ معماری ما قرار نیست اسلامی بشه؟ پزشک و بهداشت ما اسلامی نمیشه؟ روان‌شناسی، علوم تربیتی، آموزش و پرورش، نظام خدمت وظیفه و هزارتا چیز دیگه که بعضی‌هاشون مثل سربازی هیچ ربطی به اسلام نداره. بماند که بعضی چیزها مثل زندان اصلا در اسلام وجود نداشت.

+ این فقط یه سواله. کسی الکی جو درست نکنه!
۳ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
علی سواری